Międzynarodowy transport leków

Transport, Spedycja, Logistyka

Firma Trust Logistics Sp. z o.o. specjalizuje się expressowym transporcie produktów wymagających kontrolowanych warunków przechowywania. W naszej ofercie posiadamy dostawcze i ciężarowe samochody mogące zabrać na pokład do 5, 8, 20, 33 europalet. Samochody wyposażone są w kontenery izotermiczne spełniające wymogi ATP, agregaty chłodnicze, niezależne ogrzewanie skrzyni ładunkowej, czujniki temperatury, rejestratory temperatury. Dodatkowo na życzenie Klienta istnieje możliwość wyboru dodatkowych opcji w postaci: czujników otwarcia skrzyni ładunkowej, rejestracji wilgotności, monitoring warunków online oraz monitoringu wideo.

Nasze czujniki oraz rejestratory posiadają certyfikaty wzorcowania co oznacza, że wskazywane wartości są prawidłowe.

Międzynarodowy transport leków

Nasze auta są przystosowane do transportowania leków w temperaturze 15º-25º C oraz zimnym łańcuchu dostaw 2º-8º C oraz w dowolnym zakresie pomiędzy -25º - +25ºC. Z każdego transportu dostarczamy pełny raport w postaci wydruków temperatury i wilgotności. Dzięki systemowi śledzenia auta za pośrednictwem GPS, jesteśmy w stanie podczas każdej trasy informować Państwa o aktualnej pozycji samochodu, aktualnej temperaturze oraz czasie dostawy.

Jako że transport samochodami dostawczymi do 3,5 tony obecnie jest najszybszą w stosunku do ceny formą transportu, nasza firma wyspecjalizowała się w transporcie małymi chłodniami. W ramach oferty proponujemy transporty dedykowane ekspresowe oraz ładunki częściowe w całej Unii Europejskiej, a w szczególności: Portugalii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Danii, Szwecji, Grecji, Bułgarii i Rumunii.

WARUNKI W MAGAZYNIE

Mając duże doświadczenie w magazynowaniu produktów farmaceutycznych TRUST Logistics świadczy usługi w zakresie pomocy tworzenia magazynów farmaceutycznych. Pomagamy również w walidacji systemu magazynowania leków. Jeżeli chcesz wyposażyć swój magazyn w system monitoringu warunków przechowywania zrobimy to za Ciebie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Właściwie dobrany sprzęt i odpowiednia konfiguracja całego systemu ułatwi Ci zarządzanie magazynem leków nawet w sposób zdalny.

Tworzysz magazyn leków, skład konsygnacyjny czy hurtownie? Twój magazyn musi spełniać określone wymagania warunków przechowywania? Zadzwoń.

Ubezpieczenia

Bezpieczeństwo ładunków traktujemy jako priorytet. Każde auto po załadunku zostaje zaplombowane, co pomaga uniknąć podejrzeń ingerencji w przestrzeń ładunkową ze strony osób trzecich.

Zdalny monitoring GPS pozwala śledzić trasę samochodów oraz w szybkim czasie reagować na nieprawidłowości. System monitoringu on-line pozwala również monitorować temperaturę oraz wilgotność skrzyni ładunkowej, co oznacza że nie tylko kierowca czuwa nad kontrolą temperatury, ale również odpowiedzialny jest za monitoring spedytor.

Gdyby okazało się że nasz system nie jest wystarczający, zabezpieczamy Twój ładunek na łączną kwotę miliona EURO. Posiadamy klika niezależnych ubezpieczeń takich jak OCP, OCS co gwarantuje że w razie jakkichkolwiek problemów towar jest ubezpieczony.

W naszej ofercie posiadamy również ubezpieczenie ładunków.

Transport w temperaturze kontrolowanej

Dlaczego transport produktów leczniczych w temperaturze kontrolowanej jest tak ważny oraz czy zdajemy sobie sprawę z tego jakie produkty powinny być przewożone w temperaturze kontrolowanej ? Na te pytania z pewnością znają odpowiedź wytwórcy, importerzy, exporterzy, hurtownicy - w zasadzie każdy z uczestników łańcucha dystrybucji leków. Branża farmaceutyczna rozwija się w szybkim tempie.(Czytaj węcej...)

Transport chłodniczy

Pojęcie transportu chłodniczego odnosi się do wszystkich środków technicznych i rozwiązań organizacyjnych służących utrzymaniu oraz monitorowaniu, zgodnych z zaleceniami wytwórcy, warunków przechowywania, transportu i dystrybucji produktów farmaceutycznych w celu zachowania ich trwałości i zapobieżeniu zmniejszenia ich skuteczności. Transport chłodniczy jest więc procedurą zachowania niezmienności warunków.(Czytaj węcej...)

Przewóz leków

Większość produktów leczniczych, które są sprzedawane w Polsce jest transportowana do naszego kraju z innych państw Europy. Polska współpracuje w tym zakresie z większością krajów europejskich. Międzynarodowy transport leków na terenie Europy z reguły odbywa się drogą lądową. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Kolej, samoloty czy statki w większości przypadków nie posiadają odpowiednich środków transportu do przewożenia leków(Czytaj węcej...)