O firmie Trust logistics

trust logistics logo
Trust logistics jest przedsiębiorstwem skupiającym swoją uwagę na transporcie produktów, które wymagają transportu w temperaturze kontrolowanej.

Usługi logistyczne naszej firmy dedykowane są przede wszytskim branży farmaceutycznej, ale również każdej innej w której znaczącą rolę podczas transportowania odgrywają warunki transportu.

Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług logistycznych w farmacji jako branży wymagającej szczegł3lnych warunków przechowywania i transportu, w sposób zgodny z wymogami Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP).

Chąc stale podnosić jakość naszych usług, wdrożyliś›my systemy jakoś›ci ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005 oraz sytem Dobrej Praktyki Dystrybucji EU GDP. Z dumą możemy powiedzieć, że spełniamy wszystkie wymogi stawiane przez Inspektoraty Farmaceutyczne, które bardzo restykcyjnie będą podchodziły do transportu leków w temperaturze kontrolowanej.

dlaczego trust?

Przemawia za nami doświadczenie.

TRUST Logistics otacza się tylko wysoce wykwalifikowanym personelem, który posiada doświadczenie w branży transportowej oraz farmaceutycznej. Dlatego dobrze wiemy jak postępować z Twoją przesyłką.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Bezpieczeństwo i zaufanie to nasz priorytet. Wszystkie zlecenia zabezpieczamy w staranny sposób, tak aby nikt nie mł3gł ingerować w Twoją przesyłkę;.

Wysoka jakość

Wszystkie zlecenia traktujemy odpowiedzialnie i dbamy aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Potwierdzają to certyfikaty ISO 9001, 14001 oraz europejski certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucji (EU GDP).

AKTUALNOŚCI

22.04.2016 TRUST LOGISTICS z ceryfikatem EU GDP.

Od kietnia 2016 roku Trust Logistics Sp. z o.o. posiada certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucji EU GDP wydany przez SGS. Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że spełniamy wszystkie wymagania europejskich Inspektoratów Farmaceutycznych w zakresie transportu produktów leczniczych.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem SGS o naszej certyfikacji, który traktujemy jako wyróżnienie

Czytaj..

01.10.2015 Auta dwukomorowe już dostępne.

Od Października 2015 roku Trust Logistics Sp. z o.o. oferuje nową gamę aut dwutemperaturowych. Nowe rozwiązanie zapewnia transport w dwóch temperaturach jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nowe dwukomorowe auta.

01.04.2015 Kariera w Trust Logistics.

Trust Logistics Sp. z o.o. poszukuje przedstawicieli handlowych. Oferujemy pracę na terenie kraju i Unii Europejskiej. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@trustlogistics.pl

07.11.2014 System śledzenia przesyłek już dostępny.

Miło Nam poinformować że system śledzenia przesyłek jest już gotowy. Jeżeli chcesz sprawdzić aktualną pozycję auta lub temperaturę skrzyni ładunkowej której znajduje się Twoja przesyłka od listopada udostępniliśmy taką funkcję dla Naszych klientów.

07.07.2014 Trust Logistics w NEWSWEEK nr 28/2014

W najnowszym numerze NEEWSWEEK'a pojawi się dodatek Transport i Logistyka, w którym Nasza firma będzie wypowida&ś się na temat transportu w temperaturze kontrolowanej. Zachęcamy do lektury.

Czytaj..

25.06.2014 Certyfikaty PN-EN ISO 9001:2009 oraz 14001:2005.

Miło Nam poniformować, że firma TRUST LOGISTICS z dniem 25.06.2014 otrzyma&ś certyfikaty PN-EN ISO 9001:2009 oraz 14001:2005. Z dumą prezentujemy nasze certyfikaty. Certyfikat ISO

12.12.2013 TRUST LOGISTICS sponsorem Uczniowskiego Klubu Bokserskiego "BOKS-TUR" w Łodzi.

Miło Nam poniformować, że firma TRUST LOGISTICS zosta&ś sponsorem Uczniowskiego Klubu Bokserskiego "BOKS-TUR" w Łodzi. Firma ufundowała stroje dla łódzkich zawodnikłów klubu. Mamy nadzieje, że nowe stroje chociaż w małym stopniu pomogą w kolejnych sukcesach zawodników.

31.10.2013 Zmiana formy organizacyjnej firmy na Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Z dniem 31.10.2013 Firma Trust Logistics został przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.