Przewóz leków

Dysponujemy wysokiej klasy, specjalistycznymi pojazdami, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalny transport leków dowolnego rodzaju na terenie całego kraju. Zdajemy sobie sprawę, jak wymagającym i odpowiedzialnym zadaniem jest przewiezienie medykamentów w nienaruszonym stanie, dlatego też zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz terminowość realizacji usług. Posiadamy duże doświadczenie we wspomnianym zakresie, co sprawia, że wykonujemy przewóz lekarstw sprawnie i szybko. Gwarantujemy właściwe zabezpieczenie ładunku leków i utrzymanie określonej temperatury w pojeździe. Nasze samochody są wyposażone w odpowiednią aparaturę do elektronicznego pomiaru temperatury, która jest kalibrowana przed rozpoczęciem podróży. Realizujemy zamówienia w standardowym trybie w czasie do ok. 24 godzin, a także zlecenia pilne. Nasze pojazdy są monitorowane i nadzorowane, dzięki czemu zawsze wiemy, w jakim dokładnie miejscu w trasie znajduje się aktualnie samochód i przesyłka.

Transport leków

Każdy przewóz organizujemy i realizujemy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, przede wszystkim w oparciu o Prawo farmaceutyczne oraz procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP). Proponujemy specjalistyczny transport leków w ściśle kontrolowanych warunkach, według konkretnych wymagań Klienta, wynikających ze specyfiki produktu. Zazwyczaj realizujemy usługi w ramach tzw. zimnego łańcucha dostaw, czyli w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza, ale możemy również wykonać  zlecenia wymagające innych temperatur.

Podczas przewozu, leki są właściwie zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Są odpowiednio chronione przed zanieczyszczeniami, wzajemnym skażeniem, kradzieżą, szkodliwym wpływem wilgoci, światła, niskiej i wysokiej temperatury oraz innych czynników. Ponadto wszystkie farmaceutyki transportujemy w sposób pozwalający na pełną identyfikację odbiorcy, nadawcy ładunku oraz samego produktu leczniczego. W samochodzie zawsze panuje odpowiednia temperatura, poziom wilgotności powietrza oraz natężenia światła.

Przewóz leków